Modern House

Cała Historia?

Chyba zaczyna się 100 lat temu wśród Twórców Bauhausu - szkoły architektury a w zasadzie filozofii projektowania i podejścia do życia. 

Zasada - mniej znaczy więcej - już od dłuższego czasu w naszych głowach inspirowała poszukiwania systemu budowy, który pozwalałby swobodnie projektować indywidualne domy, a jednocześnie był oparty o uniwersalne jak LEGO typowe klocki, dzięki którym będzie można użyć najlepszych materiałów i zapewnić najniższą cenę. 

System dzięki któremu dom będzie wciąż elastycznie dostosowywać się do zmieniających się w czasie potrzeb. Dom, którego core jest komfort i użyteczność i z nich wynika ponad czasowe piękno domu.

Kim jesteśmy?

Corehaus jest  firmą szwajcarską, ale z włoskimi korzeniami. W ojczyźnie designu cały czas funkcjonuje nasze mulistudio projektowe, gdzie powstają nie tylko projekty budowlane, ale także jachty i inne projekty nautyczne. W portfolio mamy zarówno łodzie rekreacyjne, jak i sportowe racingowe, które zdobywały światowe nagrody między innymi A`Design Award Milano  czy Festiwalu Jachtowego w Cannes. We Włoszech powstają także wyrafinowane projekty przedmiotów użytkowych. Niemieckie korzenie w zakresie budownictwa prefabrykowanego naszej firmy sięgają lat 90 tych, kiedy to na Uniwersytecie Stuttgarcie testowaliśmy pierwsze modularne budynki prefabrykowane do 7- miu kondygnacji , a następnie z sukcesem wprowadziliśmy je na rynek państw niemieckojęzycznych. Wiemy jak projektować i budować, jak zdobywać serca użytkowników i wprawiać ich w zachwyt.